Zadzwoń
+48 790 492 084

makijaż permanentny

Slider
METODA CIENIOWANIA

Metoda ta polecana jest osobom, które cenią sobie wyraźny kształt brwi. Najlepiej prezentuje się u osób, które mają dużą ilość włosków w naturalnym kształcie brwi i pragną dopełnić ewentualne braki lub uzyskać efekt ich zagęszczenia. Uzyskany efekt można porównać do efektu klasycznej henny brwi, dlatego polecam wybór tej pigmentacji dla osób, które lubią efekt świeżej henny.

METODA WŁOSKOWA

Skierowana jest do osób, które cenią sobie bardzo naturalny efekt. Pigmentowane włoski „wtapiają się” w obraz naturalnych brwi, dzięki czemu uzyskujemy efekt ich zagęszczenia oraz objętości. Polecam tę metodę tym Paniom, które pragną pozostać jak najbardziej naturalne. Należy podkreślić, iż metoda ta wymaga relatywnie najczęstszych uzupełnień.

METODA WŁOSKOWA 3D

Istotą tej metody jest utrzymanie bardzo naturalnego obrazu brwi przy użyciu kilku kolorów pigmentów. Pigmentacja brwi tą metodą sprawia lekkie, wielowymiarowe wrażenie i polecana jest dla osób, które pragną zachować naturalny efekt, natomiast w kształcie brwi występuje zbyt mała ilość naturalnych włosków lub włoski te są zbyt cieniutkie i drobne.

BRWI 3D

Przeznaczona dla osób, które właściwie pozbawione są naturalnych włosków w przebiegu brwi. Podczas pigmentacji zostaje odtworzony kształt łuku brwiowego oraz uzupełnienie włosków. Metoda ta jest obecnie bardzo popularna ze względu na szeroki zakres efektu, jaki możemy uzyskać, a więc od bardzo naturalnego do wyraźnego rysunku.

METODA PUDROWA

Jest to jedna z najnowszych metod, która zyskała niezwykłą popularność, ze względu na bardzo naturalny efekt. Nasada brwi w tej metodzie jest znacznie delikatniejsza w jej nasyceniu w stosunku do długości oraz końcówki brwi. Panie zakochały się w tej metodzie, ponieważ daje „rozmyty”, lekki oraz niezobowiązujący efekt.

“Moje ulubione miejsce w Zielonej Górze”

Regularnie odwiedzam Salon Urody Fascynacja - to idealne miejsce na relax.
Sandra polak

kontakt

  • ul. Zamkowa 39, Zielona Góra
  • samanta@fascynacja.com.pl
  • +48 790 492 084
  • Poniedziałek - Piatek 10:00 - 19:00
  • Sobota 10:00 - 14:00